Aktualności

Product Manager

Zakres obowiązków:
Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:

  • samodzielne zarządzanie powierzoną marką
  • kreowanie strategii promocyjnej w oparciu o analizy rynkowe, otoczenie konkurencyjne i dane naukowe
  • realizację planów sprzedażowych
  • planowanie i nadzór nad realizacją budżetu promocyjnego
  • analizę danych sprzedażowych i nadzór nad forecastem
  • koordynację nowych wdrożeń z poszczególnymi działami firmy w Polsce i za granicą

Oczekiwania:
Poszukujemy kreatywnych i energicznych osób, które nie boją się wyzwań, a w codziennej pracy wykazują entuzjazm i proaktywnie poszukują najlepszych rozwiązań, oraz posiadają:

  • co najmniej 2 letnie doświadczenie na stanowisku Product Manager lub Brand Managera w firmie farmaceutycznej – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe z zakresu marketingu lub life science
  • doświadczenie w zarządzaniu produktami OTC z obszaru Consumer Healthcare, w tym suplementy diety
  • poparte sukcesami doświadczenie w prowadzeniu konsumenckich kampanii digitalowych
  • dobrą znajomość narzędzi Trade Marketingowych
  • język angielski co najmniej na poziomie B2/C1 – warunek konieczny, raportowanie do centrali firmy
  • prawo jazdy kat. B

Co oferujemy:

  • umowa o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem uzależnionym od doświadczenia i umiejętności
  • współtworzenie sukcesu polskiego oddziału międzynarodowej firmy farmaceutycznej z ugruntowaną pozycją na rynku
  • możliwość rozwoju w nowo powstających strukturach spółki
  • niezbędne narzędzia pracy: telefon, laptop, samochód służbowy